Czy na tablecie można grać w Fortnite?

Jeśli śledzisz świat gier od jakiegoś czasu, być może słyszałeś o Fortnite. Ta gra jest jedną z najpopularniejszych gier mobilnych wszech czasów, z ponad 80 milionami graczy na całym świecie. Można w nią grać na każdym urządzeniu, które ma ekran większy niż 720 pikseli, jak np. smartfony i tablety. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji i przejrzyj naszą propozycje tabletów do gry w Fortnite.

Czy da się grać w Fortnite na tablecie?

Od czasu premiery iOS 10 i Androida 5.0 wielu zastanawia się, czy da się grać w Fortnite na tablecie. W rzeczywistości jest to możliwe. Jedyne, co jest potrzebne, to posiadanie przez użytkownika tablet z systemem Android, iOS lub tabletu z systemem Windows.

Jak grać w Fortnite na tablecie

Aby grać w Fortnite na tablecie, musisz jedynie pobrać Fortnite z Google Play, Apple Store.

Na jakich tabletach można grać w Fortnite?

Jak wspomniano wyżej, do gry w Fortnite na tablecie wystarczy tablet z systemem Android, iPhone lub tablet z systemem Windows.

Podsumowanie.

W Fortnite można grać na tablecie. Czy da się grać w Fortnite na tablecie? Tak. Choć nie jest on wyposażony w ekran, aplikacja mobilna Fortnite umożliwia przeglądanie i zarządzanie postępami w grze na dużym ekranie. Aby zagrać w grę na tablecie, potrzebny będzie smartfon z systemem Android, iPhone lub tablet z systemem Windows z dużym ekranem. Gdy gra jest włączona, użytkownik może używać swojego tabletu jako pilota do telefonu, trzymając go w odpowiedniej odległości od obszaru gry. Gdy gra nie jest włączona, telefon pozostaje w innym miejscu.

Leave a comment