Czy można grać w Fortnite na telefonie?

Tak, możesz! Fortnite to gra, w którą można grać na kilku różnych urządzeniach. W rzeczywistości dostępnych jest kilka wersji gry. Jeśli czytasz ten artykuł, istnieje duże prawdopodobieństwo, że chcesz wiedzieć, czy możesz grać w Fortnite na telefonie. Odpowiedź brzmi: tak! Nie musisz posiadać żadnego innego urządzenia, aby cieszyć się tą szalenie popularną grą wideo. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat gry w Fortnite na telefonie i dowiedzieć się, które z nich może być dla Ciebie odpowiednie, jeśli to Cię interesuje…

Jak zainstalować Fortnite na telefonie?

Zainstalowanie gry Fortnite na telefonie jest niezwykle proste. Po pierwsze, musisz pobrać grę ze Sklepu Play lub App Store. Po otwarciu sklepu z aplikacjami na swoim urządzeniu wyszukaj „Fortnite” i wybierz tę aplikację. Stuknij przycisk „Pobierz” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować grę. Po zainstalowaniu gry możesz ją otworzyć i utworzyć konto, wpisując imię, nazwisko, adres e-mail i hasło. Po wykonaniu tych czynności będzie można zalogować się, używając swojego konta Epic Games lub utworzyć nowe konto w grze. Jeśli zdecydujesz się na utworzenie nowego konta, pamiętaj, aby używać adresu e-mail, który często sprawdzasz, ponieważ na ten adres zostanie wysłany kod weryfikacyjny, który pozwoli dokończyć proces rejestracji.

Na jakim systemie Android działa gra Fortnite?

W standardową wersję Fortnite można grać na dowolnym urządzeniu z systemem Android 7.0 lub nowszym. Jeśli chcesz zagrać w grę na Nintendo Switch, musisz mieć system Android 8.0 lub nowszy. Jeśli chcesz zagrać w grę na telefonie iPhone, musisz mieć system iOS 11. Standardowa wersja gry Fortnite nie obsługuje komputerów Mac z procesorami Intela. Jeśli masz komputer Mac z procesorem Intel i używasz stacjonarnej wersji gry Fortnite, nie będziesz mógł grać z graczami mobilnymi.

Ile GB ma Fortnite na Androida/iOS?

Sama gra jest zaskakująco mała. Wszystkie urządzenia mogą cieszyć się grą Battle Royale, a rozmiar pobieranego pliku wynosi od 112 do 240 MB.

Czy można pobrać Fortnite na Huawei?

Omówiliśmy kilka urządzeń, które są kompatybilne z Fortnite, ale ważne jest, aby zrozumieć, że każde urządzenie jest inne. Możliwe, że na niektórych urządzeniach Huawei da się uruchomić grę, ale przed pobraniem należy sprawdzić, czy urządzenie jest kompatybilne.

Dlaczego nie mogę pobrać Fortnite na telefon?

Zanim uznasz, że gra Fortnite jest niekompatybilna z Twoim urządzeniem, spróbuj zmienić ustawienia prywatności w telefonie. Jeśli próbujesz pobrać grę ze Sklepu Play, być może masz wyłączone usługi lokalizacji, które są wymagane przez system Android. Jeśli pobierasz grę za pośrednictwem App Store, urządzenie może nie być połączone z siecią WiFi. Możliwe też, że Twoje urządzenie po prostu nie jest wystarczająco wydajne, aby uruchomić grę. Mimo że Fortnite jest grą stosunkowo lekką, nadal jest bardzo wymagająca graficznie. Jeśli Twoje urządzenie ma kilka lat, możliwe, że nie dysponuje odpowiednią mocą obliczeniową, aby uruchomić grę bez lagów i awarii.

Podsumowanie

W tym artykule rozmawialiśmy o tym, czy można grać w Fortnite na telefonie. Można! W grę można zagrać na dowolnym urządzeniu z systemem Android 7.0 lub nowszym albo na telefonie iPhone z systemem iOS 11. Sama gra jest zaskakująco mała – jej rozmiar do pobrania wynosi od 112 do 240 MB. Możliwe jest pobranie Fortnite na urządzenia Huawei, ale przed pobraniem należy sprawdzić u producenta urządzenia, czy jest ono kompatybilne.

Leave a comment