Od jakiego roku życia można grać w Fortnite?

Jak w przypadku każdej gry, w aplikację Fortnite można grać już od najmłodszych lat. Jednak w przypadku dzieci nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Według badań, w grę Fortnite najczęściej grają dzieci w wieku od 7 do 13 lat. I nawet jeśli Twoje dziecko nie będzie miało dostępu do połączenia internetowego aż do około 14 roku życia, nadal może być w stanie cieszyć się niektórymi jego funkcjami. Oto, co musisz wiedzieć o graniu w Fortnite jako osoba dorosła.

Czy 8-latek może grać w Fortnite?

Założysz się o swoje słodkie stópki! Jak w przypadku każdej gry dostosowanej do wieku, najlepiej jest zacząć budować fundamenty Fortnite tak szybko, jak to możliwe. W wieku zaledwie siedmiu lat Twoje dziecko może już grać w większość podstawowych funkcji. Obejmuje to prawdopodobnie wyszukiwanie gier, wybór postaci, dołączenie do klanu i wiele innych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gry lub jej działania, sprawdź FAQ.

Czy 10-latek może grać w Fortnite?

To nie ulega wątpliwości! Twoje dziecko powinno móc grać w Fortnite przynajmniej tak wcześnie, jak to możliwe. Jest to w końcu gra zręcznościowa i zanim będzie miał kilkanaście czy dwadzieścia lat, powinien z łatwością poruszać się po grze. Jeśli nie ma jeszcze podstawowych kontroli, istnieje wiele sposobów, aby zaimponować 9-letniemu siebie. Jednym ze świetnych sposobów jest zaproponowanie mu innego kierunku za każdym razem, gdy porusza myszką. Może to pomóc mu poprawić cel i ogólne umiejętności poruszania się. Inną świetną rzeczą do zrobienia jest zaoferowanie mu czegoś innego do skupienia się na innym niż Fortnite. Może to być cokolwiek z innej aplikacji, inny typ gry, inny sport, a nawet nowatorski pomysł sam w sobie. To może pomóc Twojemu 10-latkowi poczuć się bardziej pewnym siebie i zainspirowanym, gdy buduje swoje umiejętności Fortnite.

Czy 11-latek może grać w Fortnite?

To klasyczne pytanie, prawda? A jednak jest to również najczęściej zadawane. Tak jak w przypadku każdej gry dostosowanej do wieku, budowanie swoich umiejętności w Fortnite jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Dzieje się tak dlatego, że twoja indywidualna umiejętność jest inna w zależności od twojego wieku. Na przykład 10-letnie dziecko może być dobre w budowaniu bałwanów, podczas gdy 11-latek może być dobry w budowaniu realistycznego kremu Marzenia się spełniają, ale zestaw umiejętności każdego jest inny. Dlatego ważne jest, aby znaleźć gry, które odwołują się do indywidualnego gustu, czy to będzie jazda na snowboardzie lub budowanie realistycznych modeli 3D. Gry takie jak Airship Simulator, Duplo, czy Nestlées są tego najlepszym przykładem.

Jakie PEGI ma Fortnite?

Fortnite posiada PEGI 12

Leave a comment